Едноставен пресврт на судбината - постер за филм
Неодамнешно

Едноставен пресврт на судбината - постер за филм

DEN 2.67

Достапно на барање

Едноставен пресврт на стил на судбината А (1994) Единствена, декоративна printидна постер за печатење. Големината на хартијата е приближно 11 x 17 инчи - 28 см x 44cm. Состојбата на оваа ставка е сосема нова - состојба на нане. Без дупки или ленти и никогаш не биле обесени или прикажани. Големината на хартијата може да не биде точна, затоа препорачуваме да чекате додека не го примите постерот да купи рамка. Оваа квалитетна репродукција прави одличен подарок и е совршена за кадрирање. Скам : Стив Мартин, Габриел Бирн, Кетрин О'Хара, Стефан Болдвин, Алана Остин, Алиса Остин, Лора Лини, Ана Хече, Мајкл де Барес, Барес ennенингс; Во режија на : illил Мекинон; Продуцент : Слики на допир, Буена Виста; Едноставен пресврт на судбината - постер (стил А) (11 "x 17") (1994). Тип на постер : Печати за репродукција. Фотографија на акции : Боите може да се разликуваат од вистинската ставка во зависност од поставките на вашиот монитор. Било какви несовршености што може да ги видите на сликата на артикалот, исто така, ќе бидат во постерот. Вклучено / преклопено : валани. Единствено / двострано : Сите постери се еднострани, освен ако јасно наведува дека е двострана. Обработка на нарачката : Сите завршени набавки може да потрае од 2 до 5 работни дена за да се процесираат пред испорака. Спакувано со грижа - бродови во цврст армиран материјал за пакување.

Повеќе детали

Избор на купувачи