Нацрт на вратата за стоп за стопер за исклучување на долниот заптив на заптивката, заптивната заптивната смеса за заптивната заптивка за заптивки на ветерот блока?
Неодамнешно

Нацрт на вратата за стоп за стопер за исклучување на долниот заптив на заптивката, заптивната заптивната смеса за заптивната

DEN 1.33

Достапно на барање

Карактеристики : *Нов и висок квалитет*изработен од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Намалете ја надворешната бучава и да ја треснете лизгачката врата, давајќи ви мирна и удобна околина за живеење.*Се користи на вреќи и врати за подобрување на енергетската ефикасност од sealing gaps and leaks that allow outside air to escape inside, and inside conditioned air filter*All season protection against moisture, drafts, dust and insects.*Easy to cut and easy to install, no need specialist tool.Specifications : Color : White, Сива, кафеава, црна должина : 93cmmaterial : EPE+Не-ткаени ткаенини Содржини : 1*Заптивка за заптивка на вратата : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците. Нацрт на вратата Ексклузив на дното заптивка за заптивка заптивка за стопер за заптивка на ветер. Напредна технологија за производство, висока сигурност и високи перформанси . Направени од високо квалитетни материјали, издржливи и практични . Сосема нов и висок квалитет . Вашето задоволство е нашата најголема желба, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ние ќе ви обезбеди сеопфатни услуги пред продажба и по продажбата.

Повеќе детали

Избор на купувачи