Подароци за работникот за одржување на амангни за мажи жени, никогаш, работник за одржување на гаг
Неодамнешно

Подароци за работникот за одржување на амангни за мажи жени, никогаш, работник за одржување на гаг

DEN 1.33

Достапно на барање

Значајна црна врежана нараквица од не'рѓосувачки челик за работник за одржување. Ова е посебен подарок за работник за одржување, кој може да го земе каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, синови или момчиња. Издржлив и модерен, ова го прави совршен моден додаток. Рачно изработена врежана нараквица . Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини . Оваа нараквица мери приближно 23 сантиметри во должина и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на зглобот на секојуал22019. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувано во исклучителна торба со највисок квалитет. Изработено е од сребрен и црн не'рѓосувачки челик и силиконски, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување . ние ја почитуваме едногодишната гаранција на производителот. За нас, тоа е или 100% задоволство на клиентите, или ги враќаме вашите пари целосно.

Повеќе детали

Избор на купувачи