Аудио-касета-Телефонска кутија за iPhone Pro MA за жени Мажите подароци, меки силиконски стил на шок-Аудио-касета-случај за iPhone Pro Max
Неодамнешно

Аудио-касета-Телефонска кутија за iPhone Pro MA за жени Мажите подароци, меки силиконски стил на шок-Аудио-касета-случај за

DEN 2.33

Достапно на барање

[Премиум силиконски материјал] Овој телефонски случај е направен од супериорен квалитет силиконски, безбеден и пријателски за животната средина, супер мека, издржлива и отпорна да се претвори жолто со времето. Дизајнот на отпорен на отпечатоци од отпечатоци и нечистотија обезбедува совршен и природен чист приказ на вашиот телефон. [Вкупна заштита] И на задните и предните подигнати рабови ги креваат камерата и екранот повисоко од површината за контакт, избегнувајте какви било потенцијални гребнатини на камерата и Екранот. [Печатење со добар квалитет] Напредна технологија за печатење ги одржува отпечатоците на капакот живописно и не е лесно избледени. [Тенок и лесен] со дебелина од само 1,35 мм, се чувствува исто како и вашиот телефон, но со дополнителен зафат; Флексибилниот материјал го прави ставањето и да го соблече ветре [добијте комплименти] Многу од нашите клиенти ни кажаа дека имаат многу комплименти со овој убав телефонски случај. Вие го заслужувате најдоброто.Премиум Силиконски материјал, Телефонскиот случај е направен од супериорен квалитет силиконски, безбеден и пријателски за животната средина, супер мека, издржлива и отпорна да се претвори жолт со времето. Дизајнот на отпорен на отпечатоци од отпечатоци и нечистотија обезбедува совршен и природен чист приказ на вашиот телефон. Тотална заштита на задниот дел и предните кренати рабови Подигнете ја камерата и екранот повисок од површината за контакт, избегнувајте какви било потенцијални гребнатини на камерата и екранот. Технологијата за печатење со добар квалитет на печатење ги одржува отпечатоците на капакот живописно и не лесно згаснување. Слим и лесна категорија дебела само 1,35 мм се чувствува исто како и вашиот телефон, но со додаден зафат; Флексибилниот материјал го прави ставањето на тоа и да го соблече ветре. Комплиментите на нашите клиенти ни кажаа дека имаат многу комплименти со овој убав телефонски случај. Вие го заслужувате најдоброто. Аудио-касета-лента-8 Телефонски случај за i Phone 11 Pro Max For Women Men, подароци, мек силиконски стил на шок-кутија со аудио-касета-касета-8 за i Phone 11 Pro Max.

Повеќе детали

Избор на купувачи