Niuer мажи под палети цврста боја боксер Краток тенок нозе долна облека за дишење камиони Еластични шорцеви на половината црна м
Неодамнешно

Niuer мажи под палети цврста боја боксер Краток тенок нозе долна облека за дишење камиони Еластични шорцеви на половината црна

DEN 319.68

Достапно на барање

Description : Condition : 100% Brand New and High Quality Gender : Men, Gentleman, Male,Teen, Boys Style : Men Underwear Boxer Briefs, Elastic Waist Trucks Underpants, Beach Shorts Pattern Type : Solid Color, Elastic Waistband Colour : Black, Gray, Blue, Red, Бела (по избор) Големина : S, M, L, XL, 2 XL (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 95% памук, 5% Spandexwaist : Средна половината : Пролет, лето, есен, есен, зимски рез : 1. Материјална лесна, ултра мека може да ве задржи топло цел ден, но останете кул.2. Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност.3. Достапно во разновидни бои, машките брифинзи се лесни за совпаѓање со повеќето гардероби. 4. Направено е да остане мек дури и откако ќе се измие. 5. Еластична лента за половината и средниот пораст, предниот дел со торбичка за испакнатост. Содржина на пакувања : 1 x боксерски брифи (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Секое мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - мажите ги трошат брифинзите за долна облека, еластичните шорцеви за боксерски половини, брифинзите за дишење на боксер. Материјал - 95% памук, 5% спандекс. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн - половината е полна со еластичност, не е лабава и не паѓа. Нежно се вклопува на кожата на половината и не создава непријатно чувство за собирање . пригода - едноставен и дизајн на природата ги прави овие камиони совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење - Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина во втората детална слика.

Повеќе детали

Избор на купувачи