Симпатична нова чиста пилешка играчка играчка кукла за приврзок клуч
Неодамнешно

Симпатична нова чиста пилешка играчка играчка кукла за приврзок клуч

DEN 1.33

Достапно на барање

Симпатична нова чиста пилешка играчка играчка кукла кукли со приврзок играчки за клучеви, нека се забавуваат вашите деца. Висококвалитетен PP памук, што ве прави поудобно. Мора да имате кадифен играчка за да го придружувате вашето дете. Материјал : висококвалитетен кадифен материјал : PP памук пакет вклучува : 1* кадифен играчка увезена. Инспирира креативност кај деца од сите возрасти. 【Висококвалитетен материјал】 : Направено од висококвалитетни материјали, исполнети со мек PP памук, пријателски за кожата и безбеден, цврст и не е лесен за оштетување . Декорација : Совршена за вашата спална соба, дневна соба, прозорец, плакарот и генерално секој место во кое сакате да се опуштите. Исто така совршено за детско играње. Опакувања : Одличен избор на дневни украси; Божиќ, роденден, Ноќта на вештерките, Нова Година и многу други прилики на фестивалот.

Повеќе детали

Избор на купувачи