Аргил срце зелен екран печати дуксери за миленичиња, светло розово - екстра мала
Неодамнешно

Аргил срце зелен екран печати дуксери за миленичиња, светло розово - екстра мала

DEN 431.52

Достапно на барање

Ние сме мала, семејна американска работилница и фабрика која произведува скоро 100.000 оригинални производи - забавна облека за миленичиња, силни јаки за кучиња и мачки, симпатични играчки за миленичиња и многу повеќе за омилените членови на семејството. Карактеристики на срцев зелен екран Печати Пет худиа поли/памучен ракав со ракави за ладни временски денови, двојно зашиени на сите вистински места за удобност и издржливост! Спецификации Колор : Светла Prinsize : Екстра мала 8- SKU : ZX9 MRPP102475 Argyle Heart Green Green Print Pet Pet Pet Pet Meb Holdies, светла, светла, светла, светла, светла, светла Пинк - Екстра мала.

Повеќе детали

Избор на купувачи