Мажи патент случајна качулка лажни две лабави згуснети решетки со јакна
Неодамнешно

Мажи патент случајна качулка лажни две лабави згуснети решетки со јакна

DEN 480.00

Достапно на барање

Мажи патент случајно не-позиционирање печатено патент аспиратор Божиќни палта. Карактеристики : . Материјал : Модна машка качулка направена од висококвалитетна ткаенина, мека ткаенина ви овозможува да коегзистираат со мода и удобно . Дизајн : Стилен спортски спорт, класичен дизајн, погоден за есен, пролет и зима. Одлично за секојдневно и спорт, атлетско носење . Овој божиќен спортски палто е совршен за Божиќ, со постава од руно за да ве загрее . Тоа е најдобриот Божиќен подарок за татковците и синовите . машината миење или миењето на рацете е добро .. Сезона : есен/зима. Пол : мажи. Повод : Надворешно, секојдневно, секојдневно. Материјал : полиестер. Должина на ракавот : Долг ракав. Тип на шема : Печати. Стил : Мода, случајна. Fit : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Она што го добивате : 1 парчиња мажи палта мажи патент случајна качулка лажни две лабави згуснети решетки со јакна. Материјал : полиестер. Големина : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 114cm/44,88 '' ракав : 63cm/24.80 '' Рамо : 48,5 см/19.09 '' Должина : 68cm/26.77 ''. Големина : M Големина. Големина : L Големина. Големина : XL Големина : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 132 CM/51.97 '' Sleeve : 66cm/25.98 '' Рамо : 53cm/20.87 '' Должина : 74cm/29.13 ''. Големина : XXL Големина. : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Bust : 138cm/54.33 '' Sleeve : 67cm/26.38 '' Рамо : 54.5 CM/21.46 '' Должина : 76cm/29.92 ''. Големина : xxxl Големина : 3x-large САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 144cm/56.69 '' ракав : 68cm/26,77 '' Рамо : 56cm/22.05 '' Должина : 78cm/30.71 ''. Големина : XXXXL Големина. : 4x-LARGE US : 16 Велика Британија : 20 EU : 46 Bust : 150cm/59.06 '' ракав : 69cm/27.17 '' рамо : 57,5cm/22.64 '' Должина : 80cm/31,50 ''.

Повеќе детали

Избор на купувачи