R концепти предни сопирачки и ротори комплет
Неодамнешно

R концепти предни сопирачки и ротори комплет

DEN 2.33

Достапно на барање

R1 концепти Предни сопирачки и ротори комплет | Предните задни рачки на сопирачките ротори и влошки керамички влошки на сопирачките и роторите WGWN2-54096 Замена на комплетот за комплет за сопирачките на сите-во-еден : R1 Концепти ЕЛИНЕ серија Комплет за предни и задни сопирачки доаѓа со (4) Висока Перформанси на роторите на сопирачките и (8) перформанси влошки за сопирачките . ротори на сопирачките со високи перформанси : изработени од леано железо G3000 со цинк за крајна заштита од 'рѓа. Изградени со спецификации на О.Е.М во умот, не е потребна модификација . Крајно запирање на моќта : Душни дупки и дизајнот на шалтерите спречува пукање и градење, ја подобрува вентилацијата и ја расипува топлината. Наменето за помазно и потивко запирање, изградено за подолги, постојани перформанси на сопирањето . Ниска прашина и бучава : Влошките на сопирачките доаѓаат со треперки за да се елиминира бучавата. Ниска прашина, специјална керамичка формулација без азбест обезбедува одлична отпорност на бледнее. Врвен избор за замена на предните и задните влошки на сопирачките.

Повеќе детали

Избор на купувачи