Мулти-јазична паметна нараквица, паметна нараквица, интелигентни мажи за жени
Неодамнешно

Мулти-јазична паметна нараквица, паметна нараквица, интелигентни мажи за жени

DEN 0.33

Достапно на барање

Мулти-јазична паметна нараквица, паметна нараквица, интелигентни мажи за женска пресметка : Карактеристики : Се користи IPS екран во боја со висока дефиниција од 0,96 инчи. 24-часовен тест, тест на крвен притисок. Екранот за време/часовник, чекори, калории, растојание, спиење, камера, вклучување/исклучување на дисплејот. Различни спортски режими кои трчаат, пливање, јавање коњи, велосипедизам, кошарка, фудбал, одење, бадминтон. Следење на спиењето на спиењето, квалитетот на спиењето, дење и ноќе. Потсетување за повик, потсетник за СМС, потсетник за QQ, микро потсетник, за Skype, за потсетник. Најдете го телефонот и пронајдете ја нараквицата. Алармен часовник / / состанок / седентарен / потсетник за пијалок. Мерење на едно копче и крвен притисок. Фотографија за тресење на камера за далечински управувач. Движење на роднини и пријатели, Мерење на податоците за меѓусебна истрага. Specification : Material : Alloy + Stainless steel Color : Silver, Golden, Black optional Screen size : 0.96-inch IPS high-definition color screen Strap size : 120-200mm/ 4.72-7.87 in Screen resolution : 80x160 : 4.0 low power consumption Waterproof index : IP67 сензор : G сензор PPG ​​чип : HRS 3300 CHIP : NRF52832 Меморија : 64 K Flash 512 K Тип на батерија : литиум батерија 90m Ah Тип на полнење : Време на полнење со USB полнење е околу 2 часа нормално време на употреба : 5-7 дена време на подготвеност : 12-15 Денови меморија : 7 дена детален режим за контрола на спортски записи : Контрола на копчето за допир, Апликација за контрола на апликации : Поддржани јазици : Кинески поедноставени, традиционални, англиски, француски, германски, италијански, јапонски, корејски, малезиски, португалски, руски, шпански компатибилен систем : за 4.4 и повисоко, за i OS 8.0 и повисоко. Список на пакети : 1 x Паметна нараквица 1 x Полнење Док 1 x Алатка за повлекување 1 x Кинески и англиски прирачник : Ве молиме имајте во предвид дека новиот тип и стариот вид на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Се користи IPS екран во боја од 0,96 инчи со висока дефиниција. Трчање, пливање, возење коњи, велосипедизам, кошарка, фудбал, одење, бадминтон . Следење на спиењето време на спиење, квалитет на спиење, ден и ноќ.

Повеќе детали

Избор на купувачи