14K жолто злато LG Fancy Fancy Script Почетна w ѓердан
Неодамнешно

14K жолто злато LG Fancy Fancy Script Почетна w ѓердан

DEN 3295.84

Достапно на барање

Запуштете се во традиционален почетен шарм што суптилно го подобрува и персонализира вашиот накит. Секое фенси писмо со скрипта е во должина од приближно 19мм (3/4 инчи), модно од 14 килограми жолто злато со висока полирана завршница и вклучува стандарден прстен за скокање. Вклучува долг 24 инчи, широк 0,9 мм, цврст ланец со жолт злато од 14к со пролетен прстен. Изработено во цврсто 14к жолто злато, приврзок - има полиран, тенок рамен дизајн, ланец на ланец - кабелски стил, вклучува синџир на кабел со цврст злато од 24 инчи 0,9 мм.

Повеќе детали

Избор на купувачи