Инктастично јадев колачиња Сантас подарок бебе или бебе девојче со долг ракав со долги ракави
Неодамнешно

Инктастично јадев колачиња Сантас подарок бебе или бебе девојче со долг ракав со долги ракави

DEN 319.84

Достапно на барање

Јадев колачиња Сантас со долги ракави. Инктастично јадев колачиња Сантас, новороденче со долги ракави, унисекс унисекс природно и кафеаво w уши новороденче. 5,0 мл., 100% Комбинирана памук со рингспун, 1x1 бебето ребро. Семиња на рамнини. Дво-игла зашиено врзувачки ребра на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено затворање на три-snap на врзување. Божиќен генерален чоколаден чип.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: