Преносен накит BO со патент мини патувања за складирање накит за прстени за обетки
Неодамнешно

Преносен накит BO со патент мини патувања за складирање накит за прстени за обетки

DEN 2.67

Достапно на барање

Features : 1.If you have lots of jewelry and hard to store in order,then maybe you require a box to store them well.2.Considerate Details : Compact&multi-cell design, meet different needs,included different Collection for rings, necklaces, обетки, столпчиња за уши, манжетни и други мали накит. чувајте ги сите ваши сакани накит добро организирани. Како што се нараквица, прстени, обетки и др. Мекиот материјал внатре ќе го заштити вашиот накит добро и нема да ги оштети.3. Висок квалитет : Површината е изработена од ПУ, што е високо-крајно и трајно.4. Лесно за носење И, за вас е погодно да носите со вас кога патувате. Тоа е прекрасна кутија за накит за вас! 5. Дизајнот на зиптиот е одличен за складирање и нема да направи накит да испадне лесно. Вистинската боја може да биде малку различна од сликата заради различен монитор и светлосен ефект

Повеќе детали

Избор на купувачи