Чевли за жени дами мода удобна мрежа што дише чипка на женски обични патики
Неодамнешно

Чевли за жени дами мода удобна мрежа што дише чипка на женски обични патики

DEN 1.33

Достапно на барање

Големина : 37 САД : 6,5-7 Велика Британија : 4,5 ЕУ : 36 CN : 235 должина на нозете : 23,5cm/9.3 "Ширина на нозете : 8.5-9cm/3.4-3.5 " Големина : 38 САД : 7,5 Велика Британија : 5 ЕУ : 37 CN : 240 стапала должина : 24см/9,5 "Ширина на стапалото : 9см/3,5 " Големина : 39 САД : 8 Велика Британија : 5,5 ЕУ : 38 ЦН : 245 должина на стапалото : 24,5 см/9,7 "Ширина : 9-9,5 см /3.5-3.7 "Големина : 40 САД : 8.5 Велика Британија : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 должина на стапалото : 25см/9,8 " Ширина на нозете : 9,5 см/3,7 "Големина : 41 САД : 9 Велика Британија : 6,5 ЕУ : 39,5 CN : 255 стапала должина : 25,5cm/10 "Ширина на стапалото : 9.5-10cm/3.7-3.9 " Дами чевли мода удобна мрежа што дишеше чипка за секојдневни патики. со вашите специфични потреби. Ние секогаш сме среќни да помогнеме каде и да е можно. Белешка : Бидејќи различните компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики. Топол потсетник : Различни стилови на чевли, изберете ја големината според типот на стапалото. Белешка : Бојата на шемата на змија варира. Спецификации на предметите : Пол : Womenените/Девојчето Горниот материјал : МЕШЕН МАТЕРИЈАЛ : МАТЕРИЈА ЗА ГОЛЕМИ ЗА ЛЕСНИК : ПУН ИНСОЛ МАТЕРИЈАЛ : ПУ Сезона : Есен, есен, лето Погодни сцени : Надворешно/секојдневно/забава/плажа/работа/Стил на работа : Обичен, мода Стил на пети : Метод на затворање на кругови : потпетица на чипка Висок стил : Рамно зголемување високо : без должина на цевката : Без обем на цевка : нема чевли пета висока : 3см/1,18 '' платформа : Не вклучувајќи чевли) Карактеристики : [Материјал] Горниот материјал : мрежа, материјал од надворешната страна : гума, тоа е многу мека, удобна. [Карактеристики] Тркалезна пети, чипка, рамна, цврста боја печатење, еластична лента за лесно лизгање и полетување, ѓон што не се лизга од гума. [Стил] Едноставен и мода ве прави повеќе атеактивни. [Натпревар] Погодно за совпаѓање со многу различни облека и секојдневно носење, како што се фармерки. [Прилики] Лесно е да ги носите за вашите дневни прошетки, плажа, забава, банкет, датира, свадба-до канцеларијата, за грешки, сè. Ткаенината е удобна, дише и нелеплива, која е посоодветна за сите типови на нозе . Без разлика дали се шета на патот на дождот или игра во вода на плажа, ќе биде од голема корист. Удобно, стилски и лесен за носење, без разлика дали е во пустина или море, шопинг или дома. Потребно ви е таков пар влечки ова лето. Женски чевли. Патики, женски патики. Патики за жени. Водење чевли жени. Лизгајте на патики жени. Skechers одат чевли за прошетки за жени. Пинк.

Повеќе детали

Избор на купувачи