Математика Kowledge формула уметност деко модна плоштад рамка за приказ на таблети tabletop tabletop
Неодамнешно

Математика Kowledge формула уметност деко модна плоштад рамка за приказ на таблети tabletop tabletop

DEN 565.28

Достапно на барање

Големина : Големина на рамката : ; Големина на сликата : Класификација : квадратна фото-фрамета : -традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. -Моми со лесни отвори за отворање на задниот дел за лесен пристап. -Нампната е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). -Полиран стаклен фронт дава јасен преглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. -Кверзно внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да се заштити количината на пакетот за слики : 1 x Framethis производ може да се персонализира. Ве молиме, нарачајте прво и испратете ми ја вашата слика преку е -пошта . сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, чаши и украси на wallидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Математика Kowledge Формула Арт Деко Мода плоштад рамка за приказ на таблети.

Повеќе детали

Избор на купувачи