Wired Jack трајни слушалки за слушалки W микрофон и контрола на јачината на звукот, длабок бас чиста звучна звук изолирана во слушалките за уво, компатибилен со TCL Plus под?
Неодамнешно

Wired Jack трајни слушалки за слушалки W микрофон и контрола на јачината на звукот, длабок бас чиста звучна звук изолирана во

DEN 176.96

Достапно на барање

Дали барате удобни ушни уши што можат да блокираат надвор од мешање на бучава и да имаат прекрасен бас и висококвалитетен звук? Urbanx M20 жичните ушни уши можат да ви дадат удобно и привлечно вклопување во ушите, да го блокирате амбиенталниот шум и да произведете јасен аудио со силен бас, овозможувајќи ви да играте игри и да слушате музика непрекинато. Јасен, бас-тежок тон динамички двигател произведува стерео звук што е бас-управуван, силен и има подобра динамика. Совршено за само-аудио содржина, вклучувајќи подкасти, аудио книги, видео игри и музика кои се движат од класична до рок. Удобни и останете во уши Овие жични ушни уши се привлечна и пријатна вклопување. Повеќе не страдаат од болка во ушите по проширена музика или сесии за игри. Изолација од околниот бучава Овие жични уши што изолираат со бучава ефикасно го блокираат бучавата во позадина со формирање на тесен заптивка во ушните канали, овозможувајќи ви да се изгубите во вашата музика без да бидете вознемирени. Одлично за гледање филмови и слушање музика додека летате. Цврсти и долготрајни овие жични слушалки опремени со микрофон се изработени од високо квалитетни материјали. Јажето е засилено и задебелено, и има функција без затегнување. Сите овие ја зголемуваат долговечноста на слушалките. Бесплатно разговори за раце и далечински управувач за без напор да ги контролираат повиците, музиката и волуменот, микрофон и далечински управувач се вградени вметнати во кабелот. Моќните динамички возачи на бас и кристално чиста звук на звук произведуваат длабок бас што е средно и висока резолуција. Овие слушалки се гласни и јасни и го подобруваат басот во вашите омилени музички и видео игри. Најдоброто волумен може да произведе јасен звук и да го блокира бучавата во позадина, што е корисно за заштита на слухот компатибилен со TCL 10 Plus подесен од Akg . Удобни ушни ушникот со разумни Изолација на бучава-Ергономските дизајни во уво нудат прилагодено, удобно вклопување за најразлични големини на ушите, без проблем што паѓа. Покрај тоа, таа произведува извонредна изолација на бучава за значително елиминирање на надворешната бучава и да обезбеди неспоредливо искуство со слушање. Многу добро при намалување на бучавата во позадина од возила и канцеларии. Одличен другар за патување, работа и играње видео игри . Ушите на ушите со далечински управувач со лесна употреба и јасен микрофон-може да паузирате/да свирите музика, да прескокнете песни, да одговорите/крајните телефонски повици, променете го волуменот и активирајте го гласот Контрола со употреба на трите копчиња на далечинскиот управувач. Додека зборувате на телефон, микрофонот за откажување од бучава ги ослободува вашите H&S. Дури и во бучна област, лицето со кое зборувате може да ве чуе јасно без ехо и бучава во позадина, можете лесно да комуницирате и координирате со вашиот состав во компјутер, видео и мобилни игри . Трајни слушалки на ушите - овие жични бучава- Откажување на ушите се конструирани од трајна жица и зајакната приклучок изработена од цврста алуминиумска легура. Jackек е изработен од метал. Овие жични ушни уши со микрофон и контрола на јачината на звукот имаат робусни нишки во густ, мек кабел што спречува запленување и ја зголемува нивната долговечност . Широка компатибилност за дневна употреба - M20 жичните ушни ушни ушни со микрофон и контрола на јачината на звукот имаат приклучок од 3,5 мм и се компатибилни with devices such as the i Phone, i Pad, i Pod, Mac Book, Samsung, MP3, tablet, laptop, computer, Android/Windows cell phones, kindle, Nintendo Switch, PS4, and others with 3.5mm audio jacks (need ligtning adapter to work with i Phone 7 и погоре верзија). Ве молиме, имајте предвид дека постарите i Pod, компјутери, лаптопи и поттикнуваат немаат контролна карактеристика.

Повеќе детали

Избор на купувачи