Синдис дами лабава вклопена цветна печатена палацо пантока жени со целосна должина лисја печатени плажа влечење бохо дното
Неодамнешно

Синдис дами лабава вклопена цветна печатена палацо пантока жени со целосна должина лисја печатени плажа влечење бохо дното

DEN 3.00

Достапно на барање

Description : Gender : Women, Woman, Ladies Lady, Female, Girls Style : Women Lounge Pants, Palazzo Trousers, Wide Leg Long Pant, Loose Casual Trousers, Beach Boho Harem Pants, Elastic Waist Hippie Pant Pattern Type : Floral Print, Leaves Print Color : Purple, Длабоко сина, портокалова, боја на слика 1, слика 2 боја, боја на слика 3 (по избор) Големина : S, M, L, XL, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 65% памук , 35% Полиестерваист : Висока половината : Целосна есезона : Пролет, лето, есен, есен, зимкации : Обични, патувања, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, дневно, празник, улица, пикник, јогафеат : 1. Материјал : 65% памук, 35% полиестер. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, ве тера да се чувствувате добро.2. Дизајн : жени широки панталони за нозе, букви лабави панталони, боемски харем пант, обични панталони пантацо, хипи панталони со високи половини, обични и лабави.3. Карактеристики : Pantsенските дневни панталони се дизајнирани со цветни печати, еластична висока половината, замотана со висок пораст, директно широка нога, дневни панталони со џебови, пантацо панталони со висок половината за жени, проточни панталони удобни и шик.4. Womenените широки панталони за нозе се меки и пријателски за кожата, погодни за најразлични прилики. Како што е пролет, лето, обични, забави, плажа, дом, одмор, вечера, отворено, ноќ, одмор, секојдневен живот.5. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за целото секојдневно носење. Содржина на пакувања : 1 x жени панталони (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - жени широки нозе палацо дневни панталони, панталони со широки нозе со високи половини, еластични панталони на половината. Материјал - 65% памук, 35% полиестер. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн - Обични широки панталони за нозе со џебови, лабава лабава удобна слободно време, обични панталони во бохо, панталони со високи половини, панталони со боемски долги панталони. Повод - Едноставен и дизајн на природата ги прави овие панталони совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар - Ова широко панталони за нозе може да бидат добро совпаѓани со скоро сите ваши врвови, елек, маица, блуза, ками врвот, врвот на културата за обичен трендовски изглед.

Повеќе детали

Избор на купувачи