Летни сандали Девојче предвекакер Одење против лизгање на летни чевли бела големина 12
Неодамнешно

Летни сандали Девојче предвекакер Одење против лизгање на летни чевли бела големина 12

DEN 0.33

Достапно на барање

Големина : 11 Препорачана возраст : 0-6 месеци Должина на инсол : 11см/4,33 "ЕУ : 19 Велика Британија : 3 САД : 4 М Погоден за : Дете за мали деца : 12 Препорачана возраст : 6-12 месеци Должина на влошка : 12см/4,72 " ЕУ : 20,5 Велика Британија : 4 САД : 5 m Погодно за : Детето Големина : 13 Препорачана возраст : 12-18 месеци Должина на инсол : 13см/5.19 "ЕУ : 22 Велика Британија : 5 САД : 6 М Погоден за : Детето Погодно за еден ден Надвор на сонце, покрај плажа, камп и на кое било друго место цело лето. Лесно и надвор. за секојдневно одење. Класичен и издржлив. Симпатичен дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи