3xl сина пријатна јаз со кратки ракави памучни маица со недефинирани подароци
Неодамнешно

3xl сина пријатна јаз со кратки ракави памучни маица со недефинирани подароци

DEN 2.67

Достапно на барање

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж вратот црно-сина пријатна јаз маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејство или за себе. Оваа графичка мета има сина пријатна јаз отпечатена низ предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Маица на вратот на екипажот. Краток ракав. Машина за перење. Црна.

Повеќе детали

Избор на купувачи