Vbnergoie есенски женски долги ракави штанд вратот цвет печатено поштенски патенти костум костум јакна тенок фит палто кардиган жени со долга палто волна топла розова
Неодамнешно

Vbnergoie есенски женски долги ракави штанд вратот цвет печатено поштенски патенти костум костум јакна тенок фит палто кардиган

DEN 274.88

Достапно на барање

Големина : S BUST : 94 CM/37.01 '' 'Рамо : 39cm/15.35' 'ракав : 56cm/22.05' 'Должина : 56cm/22.05' 'Големина : M Bust : 98cm/38.58' '' '' РЕДЕР : 57cm/22.44 '' Должина : 57cm/22.44 '' Големина : L Bust : 104cm/40.94 '' Рамената : 41cm/16.14 '' ракав : 58cm/22.83 '' Должина : 58cm/22.83 'Големина : xl Биста : 107cm/ 42.13'' Shoulder : 42cm/16.54'' Sleeve : 59cm/23.23'' Length : 59cm/23.23'' Size : XXL Bust : 110cm/43.31'' Shoulder : 43cm/16.93'' Sleeve : 60cm/23.62'' Length : 60см/23,62 '' Есенски жени со долги ракави со долги ракави, вратот Цвет печатено поштенски патент, костум за костуми, тенок погоден палто, кардиган, тој е многу погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, датира, трчање, шопинг, работа, одмор или улица, улична облека ,, забава и секојдневен живот, итн. Блуза за жени со долг ракав палто, обичен, спорт, есен и изгледа одлично со фармерки или хеланки, погодни за сите прилики, секојдневно секојдневно, работа, патување итн. Мека ткаенина, висока еластичност, светлина и Дишење, тенок и елегантен, палтото на вратот има странични разделувања на половината, пространа и модерна класична вклопување за повеќето дами. Ве молиме, затоа што занаетот за сечење, положбата на моделот на облека ќе биде случајно миење на рацете и машината, суво чисто. : Stand keckpatterns : Печатено пакет вклучуваат : 1pc coatesizebustshouldersleevel должини 94cm/37.01'''39cm/15.35''56cm/22.05''56cm/22.05''''m98cm/38.58''40cm/15.7.4'5.44.44 104 см/ 40.94''41cm/16.14''58cm/22.83''58cm/22.83''XL107cm/42.13''42cm/16.54''59cm/23.23''59cm/23.23''XXL110cm/43.31''43cm/16.93''60cm/ 23.62''60cm/23.62''Size : SBUST : 94 CM/37.01'''Shoulder : 39cm/15.35'''Sleeve : 56cm/22.05'''l должина : 56cm/22.05''Size : MBust : 98cm/38.58'Shoulder : 40cm /15.75'''Sleeve : 57cm/22.44'''l должина : 57cm/22.44'Size : LBUST : 104 CM/40.94''Shoulder : 41cm/16.14'''Sleeve.58cm/22.83''Light должина : Xlbust : 107cm/42.13''Shoulder : 42cm/16.54'''Sleeve : 59cm/23.23'''L должина : 59cm/23.23''Size : xxlbust : 110cm/43.31'shulder : 43см/16.93'sleeve : 60cm/23.62 ' 'Должина : 60см/23,62' 'јака : Стојат врат ватиран јакни жени црна. Модели : Печатено палто, жените блескави сјајни црни палто жени. Тој е многу погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, датира, трчање, шопинг, работа, празник или улица, улична облека ,, забави и секојдневен живот, итн. Плус големина црни палта за жени Pant Pant Set. Миење на рацете и машината што може да се мие, суво чисто. Розово розово палто за жени волнени палта за жени. Внимание ве молам !!! Бидејќи занаетот за сечење, позицијата на моделот на облека ќе биде случајна !!! Плус големина жени со долга унисекс.

Повеќе детали

Избор на купувачи