Шорцеви за жени модни женски високи половини обични шорцеви цврсти еластични џебови за завој широки панталони за нозе женски панталони сина м
Неодамнешно

Шорцеви за жени модни женски високи половини обични шорцеви цврсти еластични џебови за завој широки панталони за нозе женски

DEN 2.00

Достапно на барање

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 65cm/25.59 '' Хип : 98cm/38.58 '' Должина : 37cm/14.57 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 половината : 70см/27,56 '' Хип : 103cm/40.55 '' Должина : 38cm/14.96 '' Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 половината : 75cm/29.53 '' Hip : 108cm/42.52 '' Должина : 39cm/15.35 '' Големина : Xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 половината : 80см/31,50 '' Хип : 113cm/44,49 '' Должина : 40см/15,75 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 половината : 85см/33,46 ' 'Hip : 118cm/46.46' 'Должина : 41cm/16.14' 'Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 половината : 90см/35.43' 'Хип : 123см/48.43' 'Должина : 42см/16.54' Обични шорцеви на половината Цврсти еластични џебови за завој Широки панталони за нозе Опис : 2.ПОВЕР : Цврст, висок половината 3. Ефектот за затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и случајно за носење, нов изглед, 5. Панталоните се совршени за секојдневно, итн. Информации за производот : Сезона : Летен пол : Womenените, девојчињата Стил : Мода, секојдневен материјал : Полиестерска шема Тип : Цврста декорација : Завој што добивате : 1 x панталони е направено од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за вашето секојдневно носење . ова може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе . пригода : Совршен за улица, секој ден, забава, сигурен сум дека ќе го сакате . можете да го носите со што било во вашата гардероба, како што се секси кошули од Мек, основни Т- Кошули, ладни јакни, обични дуксери, високи потпетици и многу повеќе . грижа за облека : редовно миење. Препорачајте со ладна вода. Не користете белило.

Повеќе детали

Избор на купувачи