Земјите „Крај на училишна униформа“ Детска маичка со кратки ракави Поло маица
Неодамнешно

Земјите „Крај на училишна униформа“ Детска маичка со кратки ракави Поло маица

DEN 0.33

Достапно на барање

Совршено сите во едно поло за зафатени деца во движење. Нашата најмногу дише ткаенина обезбедува утеха во текот на целиот ден без да жртвува стил. Совршен главен плакарот за униформа гардероба. Дише, мек 100% памук. Се спротивставува на намалувањето, бледнее и пилинг. Подобрената ткаенина ги одржува боите вистинити. Машинско миење. Увезени. Добијте претпочитан придонес во училиште со купување.

Повеќе детали

Избор на купувачи