Hellodecor Polyester Fabric 5x7ft Божиќна слика Студио Студио Студио Реквизит Мери Божиќна фотографија
Неодамнешно

Hellodecor Polyester Fabric 5x7ft Божиќна слика Студио Студио Студио Реквизит Мери Божиќна фотографија

DEN 799.84

Достапно на барање

Изработено од полиестерска ткаенина, големина : 5 x 7feet (220x150cm) .manchine миење, без бразда. Само за враќање! преклопување, продавница и носење, може да се користи како подарок за семејството, пријателите. Фотографија на деца и производи. Направено од полиестерска ткаенина, големина : 5 x 7feet (220x150cm) .manchine миење, без бразда. Заднината со врвен пол-печатен печатен, верност во боја, не е лесно избледување, уметнички ефект стерео чувство за силно . мала тежина, лесна за преклопување, складирање и носење, може да се користи како подарок за семејството, пријателите . снимање во затворено; свадба; свадба; свадба; , забава, роденденска забава, фестивали, видео, ТВ во живо, ЈуТјуб, студио, клуб, настан или дом, позадина на дигитална фотографија; новороденчиња, деца и фотографија на производи.

Повеќе детали

Избор на купувачи