Лондон Магла Машки Пуфер Палто
Неодамнешно

Лондон Магла Машки Пуфер Палто

DEN 2.33

Достапно на барање

Лондонскиот Пуфер Со Качулка За Магла е исполнет со Репрезентативна изолација, која е направена од рециклирани пластични шишиња со вода. Таа е наменета за топлина и да ве заштити од елементите. Рециклирајте Ја Изолацијата Исполнета Со Полиестер. Поштенски Фронт. Со качулка. Стојат јака со руно вметнување. Боја блок градите. Изложени џебови со патент. Бура манжетна. Отпорен на вода.

Повеќе детали

Избор на купувачи