Сина Танг Хидрал
Неодамнешно

Сина Танг Хидрал

DEN 639.52

Достапно на барање

Тип : Наутички; Севкупно : 10"; Сечилото : 4.25"; Рачка : Гума; Други Информации : хидралегија тап врв сечилото карактеристики назабени горниот раб, мазна долниот раб и закачени линија машина. Мека гума палецот штитник. Хидралој сигнализација поммел. Црната поликарбонатна обвивка се одликува со ослободување на копчето со една рака и држачи за монтирање на ременот. Вклучува две гумени ремени за нозе отпорни на озон за брзо ослободување. Нож лесно расклопува за чистење. Кутија. Сина Танг Хидралегура.

Повеќе детали

Избор на купувачи