Стандардни Моторни Производи FPS Сензор За Притисок на Горивото Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, ГМЦ СИЕРА
Неодамнешно

Стандардни Моторни Производи FPS Сензор За Притисок на Горивото Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, ГМЦ СИЕРА

DEN 1.00

Достапно на барање

Сензори За Притисок на гориво : 04-05 Шевролет Силверадо 2500 ХД, 04-05 Шевролет Силверадо 3500, 04 ГМЦ Сиера 2500 ХД, 04-05 Гмц Сиера 3500 Стандарден Сензор За Притисок На Гориво Fps29, Стандардни Вклопувања Изберете : 2004-2005 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 Цил 6,6 Л 2004 Гмц Сиера 8 Цил 6.6 Л 2004-2005 гмц нова сиера 8 Цил 6.6 Л И Повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК за вклопување За Да Проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи