Ступел Индустрии Експресивен Розов Фустан Лебдечки Гроздобер Фарма Рози, 36, Дизајн На Деби Двојки
Неодамнешно

Ступел Индустрии Експресивен Розов Фустан Лебдечки Гроздобер Фарма Рози, 36, Дизајн На Деби Двојки

DEN 7196.00

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 36 х 1,5 х 36 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Дизајн Од Деби Двојки.

Повеќе детали

Избор на купувачи