Многу Љубов Од Без Зборови Девојки Колорблок Џемпер Со Крзнени Ракави И Хеланки, Комплет Облека Од 2 Парчиња, Големини 4-16
Неодамнешно

Многу Љубов Од Без Зборови Девојки Колорблок Џемпер Со Крзнени Ракави И Хеланки, Комплет Облека Од 2 Парчиња, Големини 4-16

DEN 287.84

Достапно на барање

Овој симпатичен дводелен комплет се состои од горниот и долниот дел. Врвот е забавна мешавина од цврсти материи и животински принт во блокиран долг џемпер со пуловер во боја. Дното е боја координирање на хеланки со животински печатени срца на глуждот. Долг Ракав Круг Вештачко Крзно Боја Блок Врвот. Цврста Нога Со Детали за Срцето.

Повеќе детали

Избор на купувачи