Комфор Класа Серија Модел 300-XL Голема И Висока Ткаенина Редење Рака Стол, Морнарица
Неодамнешно

Комфор Класа Серија Модел 300-XL Голема И Висока Ткаенина Редење Рака Стол, Морнарица

DEN 2239.84

Достапно на барање

Седнете ги сите удобно со Столчето За Редење Серија Од 300-XL. Неговото екстра широко седиште е обложено со пена со висока густина за удобност на гостите, а потпирачите за раце исто така имаат облога за дополнителен стил и поддршка. Дизајнот ќе ги задоволи и екипите за одржување, бидејќи овие столови можат да бидат наредени до 12 високи и да не бараат склопување. Ткаенината отпорна на дамки од 300 XL го одржува својот добар изглед долгорочно и е достапна во различни бои за подобрување на секој декор. Овој стол има и цврсти потпори за грб и седиште од иверица, како и челична рамка со 16 мерачи со современа завршница од сребрена вена и вградени држачи за гангстери за дополнителна издржливост, разноврсност и стил. Капацитет од 500 килограми тежина. Овој модел ги исполнува или надминува индустриските стандарди за безбедност и издржливост и е поддржан од Ограничената Доживотна Гаранција НА ОФМ. OFM Comfort Class Серија Модел 300-XL Голема И Висока Ткаенина Редење Рака Стол, Морнарица.

Повеќе детали

Избор на купувачи