Нетфли Армија На Мртвиот Череп Ѕид Постер, 14.725 22.375
Неодамнешно

Нетфли Армија На Мртвиот Череп Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 0.67

Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународната Армија На Нетфликс На Ѕидниот Постер Со Мртов Череп е дизајнирана со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Армија На Нетфликс На Ѕидниот Постер Со Мртов Череп : Постерите Со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Повеќе детали

Избор на купувачи