Флеш Мебел Томас Комерцијални Одделение 24 Тркалезна Сребрена Метална Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Вертикални Столчиња За Грб
Неодамнешно

Флеш Мебел Томас Комерцијални Одделение 24 Тркалезна Сребрена Метална Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Вертикални Столчиња

DEN 2.33

Достапно на барање

Завршете ја вашата трпезарија, ресторан или двор со овој шик комплет маса и стол. Овој шарен комплет ќе додаде ретро-модерен изглед во вашиот дом или ресторан. Табелата има мазен врв и заштитни гумени подни лизгалки. Столот во индустриски стил има атрактивна вертикална летва назад. Овој комплет маса од 5 парчиња е дизајниран за внатрешни и надворешни поставки. За долговечност, треба да се внимава да се заштити од долги периоди на влажно време. Можностите се бесконечни со мноштвото средини во кои можете да ја користите оваа табела, и за комерцијални и за станбени простори. Флеш Мебел Томас Комерцијални Одделение 24" Тркалезна Сребрена Метална Внатрешна-Надворешна Маса Поставена со 4 Вертикални Столчиња За Грб. Маса И Стол Во собата. Сетот Вклучува Маса и 4 Столици. Сребрена Завршница Во Прав. Дизајниран за Внатрешна и Надворешна Употреба. Дизајниран за Комерцијална и Станбена Употреба. Метал Кафе Маса. Врвна Големина : 24" Круг. 1.25" Дебел Раб Врвот. Заградата одоздола обезбедува дополнителна стабилност. Заштитни Гумени Подни Лизгалки. Големина на табелата : 24 "W x 24"D x 29"H. Основна Големина : 20" W. Стол Во Индустриски Стил. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Купишта Високи до 8 Столици. Вертикална Летва Назад. Прилагодливи Лизгалки На Подот. Големина на стол : 15,5"W x 20"D x 33,25"H. Големина На Грбот : 15,5"W x 16,5"H. Големина На Седиштето : 15,5"W x 14"D x 18,5"H. Мерења НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Табелата : 24"W x 24"D x 29"H; Основна Големина : 20"W; Големина На Стол : 15,5"W x 20"D x 33,25"H; Големина На Грбот : 15,5"W X 16,5"h; големина На седиштето : 15,5"W X 14"D X 18,5"h.

Повеќе детали

Избор на купувачи