Олга Жените Лесно Го Прави Тоа Без Испакнатост Беспрекорна Жица Слободен
Неодамнешно

Олга Жените Лесно Го Прави Тоа Без Испакнатост Беспрекорна Жица Слободен

DEN 223.20

Достапно на барање

Олга Е Лесно Да Не Е Bulge bra не ги зема претпоставките за наоѓање на вашето совршено вклопување, благодарение на нашиот Лесен систем за големина, кој работи Од S ДО 3 XL. Изработен од растеглива ткаенина, овој стил без жица е дизајниран да биде исклучително удобен и да ја приспособи вашата уникатна форма. Исто како и нашата најпродавана колекција без Несакани Ефекти, овој Лесен градник има дополнителни странични панели за дискретно измазнување на испакнатоста на пазувите. Тоа е дополнителната покриеност што ја сакате, без да се прикажувате под облеката. Ние правиме да изгледаме добро лесно! Лесната Големина ја прави брза за да го пронајдете вистинското вклопување. Дополнителните странични панели за покривање го измазнуваат ракавот (нашиот збор за испакнување на пазувите). Аловер рашири ткаенина располага со вашата уникатна форма. Маица градник. Стил Број : GM3911 A.

Повеќе детали

Избор на купувачи