Лорел 3-брзина ВЕНТИЛАТОР ПРЕДВОДЕНА Десктоп Светилка, Бела, Сива
Неодамнешно

Лорел 3-брзина ВЕНТИЛАТОР ПРЕДВОДЕНА Десктоп Светилка, Бела, Сива

DEN 3.00

Достапно на барање

LED десктоп светилка има вентилатор со три брзини, без сечила што ќе ви помогне да останете ладни во текот на денот. Обезбедува вентилација за помали работни простори и светлина без треперење, без отсјај за да се спречи напрегање на очите преку продолжени работни периоди. Целосно прилагодлив, 18" вратот лесно се наведнува за брзо насочување на светлината точно таму каде што ви треба. Паметниот затемнувач на допир ви овозможува да ја прилагодите осветленоста за да го приспособите претпочитаното ниво на светлина. Пондерираната основа ја подобрува целокупната стабилност за да спречи превртување при прилагодувања. Лорел 3-брзински ВЕНТИЛАТОР ПРЕДВОДЕНА Десктоп Светилка, Бел, сив вентилатор без Сечила го зголемува протокот на воздух и ве одржува ладни во текот на денот. ЛЕД светилка нуди светло без треперење, без отсјај за да се спречи напрегање на очите. Целосно прилагодливиот силиконски врат ви овозможува директна светлина таму каде што ви треба. Затемнувачот со паметен допир ја прилагодува осветленоста на претпочитаното ниво. Пондерираната основа ја зголемува стабилноста за да спречи превртување за време на употребата.

Повеќе детали

Избор на купувачи