ThinkBaby thinkbaby Bpa Слободен Житни Чинија, Портокал
Неодамнешно

ThinkBaby thinkbaby Bpa Слободен Житни Чинија, Портокал

DEN 271.84

Достапно на барање

Think Baby 1205392 thinkbaby Bpa Слободен Сад Житни Култури, Портокал На Thinkbaby Житни / супа сад е составен од 304 (18/8) нерѓосувачки челик. Потоа го завиткаме производот во полипропилен. Производот е дизајниран да биде многу одржлив и одличен за во движење и за вас и за вашето малечко. Садот има капак со малку портокалова боја за да биде лесно достапен во вашата фиока. Производот лесно се чисти во машина за миење садови. Препорачуваме да го ставите садот во горната решетка. Ве молиме имајте предвид дека надворешната обвивка лесно се распаѓа за дополнително да го олесни процесот на чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи