Бринли Ко. Женски Удобност Пена Мокасина Рамен
Неодамнешно

Бринли Ко. Женски Удобност Пена Мокасина Рамен

DEN 2.33

Достапно на барање

Дизајнот со ласерско сечење го подобрува стилот на оваа мокасина инспирирана од машка облека. Веслан Од Бринли Ко. е безвременска силуета направена со еластични вегански кожни горни делови обложени со подножје од пена од 4 мм за дополнителна поддршка. Ремен на вамп и двобоен ѓон го комплетираат изгледот. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Ѓон . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Повеќе детали

Избор на купувачи