Дики Менс И Големи Менс Опуштено Вклопуваат Патка Столар Жан
Неодамнешно

Дики Менс И Големи Менс Опуштено Вклопуваат Патка Столар Жан

DEN 2.67

Достапно на барање

Изгледајте професионално додека сеуште уживате во сите поволности на издржливи и удобни панталони на работното место со Опуштени Фармерки За Опуштени Патки. Погодни за градилиштето или за носење дома, овие фармерки нудат голема вредност за вашите пари. Направени од тешко облечен памучен тексас, овие опуштени фармерки ви овозможуваат исклучително ниво на удобност во текот на целиот работен ден. Дизајнирани како традиционалните работни панталони, панталоните имаат повеќе џебови за функционалност и чекан јамка за складирање алатки. Фармерките седат удобно малку под половината и се прицврстени со месинг патент. Достапно во широк спектар на бои и големини, вклучувајќи големи и високи опции, има по нешто за секого кога ќе изберете Опуштени Фармерки За Мажи Со Опуштено Вклопување. Дики Менс И Големи Менс Опуштено Одговара Патка Столар Жан Опуштено се вклопуваат; дополнителна соба во седиштето и бутот. 12 мл. Тешка Патка, 100% Памук. Тројно зашиена цврстина на јарем, седиште и странични шевови. Практична јамка за чекан со двојни џебови за алат. Затворањето на металната завртка нема да се повлече. Месинг навртки спречуваат рипување на точките на стрес. Облека измиена за мекост и контрола на собирање. Се вклопува над чизмите. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи