Seaguar Smackdown Ниска Видливост Риболов Линија 50lbs, 150yds Пауза Сила Должина, Скришум Греј-50SDSG150
Неодамнешно

Seaguar Smackdown Ниска Видливост Риболов Линија 50lbs, 150yds Пауза Сила Должина, Скришум Греј-50SDSG150

DEN 159.84

Достапно на барање

Од неговото воведување, Smackdown поставува целосно нови стандарди за изведба за кастабилност и перформанси. Оваа неверојатно тенка линија со дијаметар е направена со 8 ултра тенки, микро-ткаени нишки во тркалезен профил со мазно леење за мазни и исклучително тивки фрлања слични на ласер. И добивате исклучителна јачина на јазол и истегнување со неспоредлива отпорност на триење. Намалувањето На Ниската Видливост Скришум Греј ја намалува видливоста на линијата, правејќи ги презентациите поприродни. Линија со високи перформанси еволуира на друго ниво во Seaguar® Smackdown Плетенка Линија. Супер-тесно ткаење кое вклучува 8 ултра тенки нишки, Плетенката Е совршено тркалезна и тенка, мазна на гипсот и лесна за риболов.

Повеќе детали

Избор на купувачи