Лидер Додатоци Пар На Фау Кожа Пред Автомобил Седиште Покрива Со Воздушно Перниче За КАМИОН ТЕРЕНЕЦ Универзална Одговара Авто Седиште Заштитник, Црна
Неодамнешно

Лидер Додатоци Пар На Фау Кожа Пред Автомобил Седиште Покрива Со Воздушно Перниче За КАМИОН ТЕРЕНЕЦ Универзална Одговара Авто

DEN 598.88

Достапно на барање

Прилагодено направено за спортисти-тренинзи, пливање, трчање, бокс, јога, велосипедизам итн. Се додека многу се потите, овој производ ќе биде вашиот најдобар избор;МАТЕРИЈАЛ - Многу мека крпа,водоотпорна и машина за перење. Специјална подлога Против лизгање за да го задржи капакот на предното седиште на место;капакот на седиштето на автомобилот одговара на сите возила, и за предните и за задните седишта; БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА - ставете и полетувајте во рок од 3 секунди за често перење; ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ - Се Тркала за складирање, еластична лента за врзување, заземаат само мал простор. Само ставете ги во кутијата за ракавици, кутијата за конзоли, багажникот, на седиштето итн Лидер Додатоци Пешкир Седиште Покрие Беж Опрема. Лидер Додатоци Капакот На Седиштето За Пешкири е специјално дизајниран за оние луѓе кои се фрустрирани од своите седишта секогаш загадени од пот после вежби. Анит-Се лизга Назад. Специјалната подлога Против лизгање за одржување на капакот на седиштето на место, нема да се лизне. Заштита. Заштитете ја внатрешноста на автомобилските седишта и одржувајте го седиштето во автомобилот чисто. Машина За Перење. Лесно се мие и брзо се суши, најдобри резултати со миење од 15 минути или нежни циклуси. Лесно Складирање. Ролни за складирање, еластична лента за врзување, земаат само мал простор.

Повеќе детали

Избор на купувачи