Флеш Мебел 24 42 Правоаголна Црна Ламинатна Маса Со 24 Тркалезна Маса Висина База
Неодамнешно

Флеш Мебел 24 42 Правоаголна Црна Ламинатна Маса Со 24 Тркалезна Маса Висина База

DEN 1758.72

Достапно на барање

Завршете го вашиот ресторан, соба за одмор или кафетерија со оваа конфигурација на масата и основата. Овој сет е дизајниран за комерцијална употреба за да ги издржи дневните строгости во туристичката индустрија. Овој комплет исто така ќе направи одлична опција за вашиот дом како трпезариска маса или во просторијата за рекреација. Реверзибилниот црн или махагони врв ви овозможува да ја изберете вашата боја по избор, а потоа да се залепите на основата. Површината е отпорна на топлина, гребење и влага. Користете благ детергент и вода, хемиско чистење за да ги одржите вашите маси беспрекорни. Без разлика дали штотуку го започнувате вашиот бизнис или го надградувате вашиот мебел овој сет на маси ќе го комплетира изгледот. Гостопримство Маса. Црна Ламинат Врвот. Врвна Големина : 24"В х 42" Л. 1.125 " Дебел Врв со меламинско јадро. Црна Т-Мувла Заштитни Рабови. Топлина, Гребење и Отпорни на Влага. Исчистете го врвот со благ детергент/вода и исушете ја крпата. 24 "Тркалезна Маса База со 4" Диа. Табела Висина Колона. Основна Големина : 24"W x 30" H. Лесно 2-Парче База Собранието Со Еден Болт. Врвот Плоча Претходно Заварени На Колона. Леано Железо Изградба. Црна Завршница Обложена Со Прав. Дизајниран за Комерцијална Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 24 "W x 42" d x 31.125 " H.

Повеќе детали

Избор на купувачи