Прва Брзина МАМУТ XL Инстант Креветче
Неодамнешно

Прва Брзина МАМУТ XL Инстант Креветче

DEN 751.84

Достапно на барање

Мамут 600 lb XL Cot Прва Брзина МАМУТ XL Инстант Креветче мери 81in x 30in X 18in. Ткаенината Е 1680Д со пвц облога. Рамката е челик обложен со прав. Капацитетот на тежината е 600 фунти. Тежината е 23 килограми. Торба за носење Е 600Д полиестер со пвц облога. Бојата Е Полноќна Црна/Сива.

Повеќе детали

Избор на купувачи