Пинк Грејпфрут Тело Путер Телото Продавница 6. Оз Тело Путер Унисекс
Неодамнешно

Пинк Грејпфрут Тело Путер Телото Продавница 6. Оз Тело Путер Унисекс

DEN 512.00

Достапно на барање

Направено со розово масло од семе од грејпфрут, ревитализирачкиот Розов Путер за Тело Од Грејпфрут во Продавницата за Тело помага да се надополни бариерата за влага на кожата, оставајќи ја кожата мека и еластична. Овој свеж и овошен навлажнувач за тело содржи И Трговија Во Заедницата шеа и путер од какао, кој е познат по својата интензивна влага. Пинк Грејпфрут Тело Путер Телото Продавница 6.75 мл Тело Путер Унисекс.

Повеќе детали

Избор на купувачи