Бејкер, Бронвин Црно украсено дрво врамено со музејски печати со двојно матки со наслов - Ботаникс Ен uneаун 1
Неодамнешно

Бејкер, Бронвин Црно украсено дрво врамено со музејски печати со двојно матки со наслов - Ботаникс Ен uneаун 1

DEN 1.00

Достапно на барање

Бронвин Бејкер претставува зачудувачко црно украсно дрво од 20х24, врамено со двојно матечко wallидно парче, со наслов „Ботаник и uneаун 1 “. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна украсна рамка од дрво со двојно затегнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Бејкер, Бронвин. Наслов : Botanique en Jaune 1. Рамка со големина : 20x24 инчи. Висококвалитетен уметнички печатење врамени во црна украсна рамка од дрво со двојно затемнување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Повеќе детали

Избор на купувачи