Женски копчиња Панталони Бохо плажа дното на патент салон лето панталони со панталони
Неодамнешно

Женски копчиња Панталони Бохо плажа дното на патент салон лето панталони со панталони

DEN 191.20

Достапно на барање

Опис : Пол : жени, жена, дама дама, женски, девојки Стил : жени молив пантолони, панталони за салони, панталози од палацо, каприс пантолони, панталони од плажа Бохо, еластични панталони од половината : Цврст колорит : Каки, бела, зелена, сина боја , Црна (по избор) големина : s, m, l, xl, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (следете ја табелата со големина за да изберете ве молам) материјал : 95% полиестер, 5% спандексваист : висока должина на половината : Каприс должина : Пролет, лето лето , Есен, есен, зимцикации : случајни, патувања, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, дневно, училиште, празник, улица, пикник, плажа, јогафеат : 1. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, ве тера да се чувствувате добро.2. Дизајн : Panенски панталони со молив, панталони со плажа, боемски пантоло, панталони палацо, хипи панталони со високи половини, обични .3. Карактеристики : Womenените панталони со молив со молив, се дизајнирани со цврста боја, еластична висока половината, замотано високо пораст, копчиња за патенти, дневни панталони, палацо панталони со високи половини за жени, проточни панталони удобни и шик.4. Pantsените Каприс панталони се меки и пријателски за кожата, погодни за најразлични прилики. Како што е пролет, лето, обични, забави, плажа, дом, празник, вечера, отворено, ноќ, одмор, секојдневен живот.5. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за целото секојдневно носење. Содржина на пакувања : 1 x жени панталони (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - жени молив палацо панталони, панталони со високи половини Каприс, панталони со еластична половината. Материјал - 95% полиестер, 5% спандекс. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн - Обични панталони со опуштено вклопување со џебови, тенок удобен рекреација обични јога панталони, пантолони со високи половини, панталони со боемски Каприс. Повод - Едноставен и дизајн на природата ги прави овие панталони совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар - Ова директни пантолони со моливи може да бидат добро совпаѓани со скоро сите ваши врвови, елек, маица, блуза, ками врвот, врвот на културата за обичен трендовски изглед.

Повеќе детали

Избор на купувачи