ЕдинаесетPARIS мажи јавете се
Неодамнешно

ЕдинаесетPARIS мажи јавете се

DEN 2.00

Достапно на барање

Направете изјава со единаесетгодишната машка графичка маица на My Dealer. Совршено за сите сезони, оваа графичка графичка вратоврска е и кул и случајна. Логото и печатењето „Повикај го мојот дилер“ на задната страна додаваат задебелен допир. Изработен од 100% памук, оваа кошула со средна тежина гарантира удобност во текот на целиот ден. Јаката на вратот на екипажот и кратките ракави дополнително го подобруваат неговиот обичен стил. Направена во Индија, оваа кошула е совршена за обични излегувања и модерна мода. Големина на маица за мажи S. Материјал 100% памук. Боја мулти-боја. Возрасна група возрасна. Увезени. Заклучување на типот на затворање.

Повеќе детали

Избор на купувачи