Јога Никне Бебе Момче Со Качулка Руно Комбинезони 2пк, Вселенски Брод, 3 Месеци
Неодамнешно

Јога Никне Бебе Момче Со Качулка Руно Комбинезони 2пк, Вселенски Брод, 3 Месеци

DEN 1.33

Достапно на барање

Јога Никне руно комбинезони се совршени за студени дневни излегувања! Нашите комбинезони со патент доаѓаат со прикачена хауба за да го одржат бебето топло и цврсто. Ребрестите манжетни се протегаат за да помогнат да останат на рацете и глуждовите на бебето. Тие вклучуваат симпатичен џеб за да ги задржите рацете на малиот дополнително топло! Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, овие костуми прават без врева, лесно искуство со облекување за да излезете надвор!. Јога Никне Бебе Момче Со Качулка Руно Комбинезони 2pk, Вселенски Брод е одличен детски најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува комбинезони со качулка, синдикални костуми, комбинезони. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Повеќе детали

Избор на купувачи