Урбана Република Бебе и дете за деца со микрофибер ватиран јакна, големини 12м-4Т
Неодамнешно

Урбана Република Бебе и дете за деца со микрофибер ватиран јакна, големини 12м-4Т

DEN 639.68

Достапно на барање

Ладното блок во боја на патент со ватирана јакна од Урбана Република е одлична за студените денови помеѓу сезоните. Две џебови на страните и еден поштенски џеб на градите му помагаат да ги носи своите најважни работи на-тековно, со ладен аспиратор за да го задржи покриен. Останете удобно во џогери и графички печати со оваа јакна за микрофибер. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Тежина : лесна. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави на руно. Ockебови : Две џебови од предниот дел и еден поштенски џеб на градите. Карактеристики : детали за блок во боја; Лого на ракав. Урбана Република ватирана јакна за мали момчиња и момчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи