Хардвер CAESAR AB3-67-LEGS Двојна електрична прилагодлива висина на висина самото место за седиште во рамки-3-фаза рамка за продолжен опсег со контролор на слушалка за мемо
Неодамнешно

Хардвер CAESAR AB3-67-LEGS Двојна електрична прилагодлива висина на висина самото место за седиште во рамки-3-фаза рамка за

DEN 2.33

Достапно на барање

Одликувајќи се со целата челична конструкција за крајна јачина и цврсти нозе за поддршка за одлична стабилност, можете лесно да знаете дека вашата скапа опрема е безбедна и безбедна. Уживајте во придобивките од ергономската работна станица без да имате потреба од канцеларија со целосна големина. Компатибилен и со мануелни и со електрични конвертори за кревање на бирото, овој производ ви дава слобода да го изберете поставувањето што е соодветно за вас. Моќните мотори нозе го прилагодуваат врвот на бирото од 27,5 инчи до 45 инчи високи. Sit-Stand Desk Frame поддржува капацитет за кревање 350lb со тивко моторизирано прилагодување на висината . се одликува со контрола на копчето за притискање на електрична енергија и LED дисплеј што брзо се прилагодува од седењето до стоечката биро за секунди. Контролорот вклучува три копчиња за програмабилно мемориско место за потсетување на висина . лесен за инсталирање. Сите делови потребни за инсталација се вклучени во пакетот. Вклучете ја моќта и можете да уживате во свежината на стоењето . Здравствени придобивки - Оваа иновативна стоење промовира подобро држење на телото, намалена болка во грбот и вратот, потенка линија на половината и зголемена продуктивност.

Повеќе детали

Избор на купувачи