ПРОФЕСИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕ НА ПЕРТИВНИЦИТЕ И ПРОИТРИТИ Wallидни уметности „15125“ - кафеава, бела боја
Неодамнешно

ПРОФЕСИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕ НА ПЕРТИВНИЦИТЕ И ПРОИТРИТИ Wallидни уметности „15125“ - кафеава, бела боја

DEN 1.67

Достапно на барање

15125, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентацијата со тема на професии за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно виси. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија и портрети wallидни уметнички платно печати '15125' професии - кафеава, бела.

Повеќе детали

Избор на купувачи