Време и време женска чанта за вкрстени фотоапарати, црна чанта, црна
Неодамнешно

Време и време женска чанта за вкрстени фотоапарати, црна чанта, црна

DEN 271.04

Достапно на барање

Чалбата за вкрстување на камерата во фокусот, времето и Тру е прилично, практична и подготвена да ви го одземе денот со леснотија. Лизгајте го преку рамото и излезете од вратата, знаејќи ги сите ваши задолжителни (телефон, паричник, клучеви, итн.) Се во ред таму каде што ви требаат. Дали треба нешто брзо? Обидете се со џебот за лизгање на задниот дел за артиклите за брзо собирање! Само на. Материјал : 100% полиестер; Полиуретанска обвивка. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 9.06 ”W x 7.09” H x 3,15 ”D. Ширина се мери преку дното на торбата . Тип на рачка : Прилагодлива лента за крстосници. Затворање : Топ патент. Надворешни детали : Декоративно вез; џеб за лизгање. Детали за внатрешни работи : Простран ентериер; наредени. Timeенска торба за камера од време и TRU.

Повеќе детали

Избор на купувачи