Осветлувањето на осветлувањето на мене - постер за мел wallид, 22.375 34
Неодамнешно

Осветлувањето на осветлувањето на мене - постер за мел wallид, 22.375 34

DEN 0.67

Достапно на барање

Овој трендови меѓународно осветлување на осветлување ме 3 - постер за мел wallид е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународно осветлување на осветлувањето Me 3 - Постери за мел wallид : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Повеќе детали

Избор на купувачи